Manager Departament Infrastructura

S.C. SW Umwelttechnik Romania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza agentii de vanzari
- Intocmeste rapoarte care reflecta activitatile agentilor de vanzari
- Redacteaza si prezinta oferta tehnico-economica de produse si servicii,
- Negociaza si incheie contracte si acorduri comerciale,
- Se asigura de livrarea marfurilor si incasarea banilor,
- Tine legatura cu clientii din portofoliu,

CERINTE

Doriti sa lucrati intr-un colectiv multi-national? Sunteti o persoana responsabila, implicata in activitatea proprie, dornica sa faceti eforturi de autoperfectionare profesionala? Doriti sa participati la dezvoltarea ramurei din Romania a unei companii in plina ascensiune si cu o traditie ce dateaza inca din anul 1910?

Sunteti atunci candidatul ideal!

Isi vor gasi locul la noi in echipa atat incepatorii, cat si cei cu experienta.

CERINTE
- Studii medii sau studii superioare in domeniul constructiilor sau experienta relevanta in acest domeniu,
- Abilitati de comunicare si negociere,
- Personalitate energica, proactiva, cu atitudine pozitiva.
- Orientare catre client si catre rezultate,
- Capacitate de organizare si planificare,
- Experienta in vanzari constituie un avantaj,
- Cunoasterea foarte buna a limbii engleze,
- Cunoasterea buna a limbii germane este un bonus
- Carnet de conducere B

BENEFICII OFERITE

Se ofera un mediu de lucru profesionist, salariu de baza + comision, telefon de serviciu, oportunitate de dezvoltare profesionala.

Grupul SW Umwelttechnik are un total de peste 800 de angajati in punctele de lucru din Austria, Ungaria, Romania si Slovacia. Format in 1910 ca o afacere de famileie, Grupul a fost listat pentru prima oara la Bursa de Valori din Vienna inca din anul 1997. Compania este prezenta pe piata din Romania din anul 2001.
SW Umwelttechnik produce prefabricate din beton atat pentru infrastructura cat si pentru suprastructura (tuburi, camine, grinzi, stalpi, fasii cu goluri, plansee etc).

Deoarece abordam structuri din cele mai complexe, oferim o adevarata provocare pentru profesionisti si o reala oportunitate pentru incepatori.
Pentru a afla mai multe despre noi, va rugam vizitati www.sw-umwelttechnik.ro

C.V.-urile scrise in limba germana cu specificatia postului pentru care se aplica, se trimit la adresa: andrea.crenci@sw-umwelttechnik.ro