Manager Departament Administrativ

SC Dacia Administrativ SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sa conduca departamentul administrativ utilizand intr-un mod cat mai efficient resursele umane si materiale ale firmei .
- Spirit flexibil, competente sociale , dinamism , prezente agreabila
- Sa sustina obiectivele companiei prin aria sa de responsabilitate .
- Contribuie la procesul anual de bugetare pt departamentul administrativ
- Dezvolta, implementeaza si controleaza procedurile administrative ale companiei in accord cu necesitatile acesteia.
- Optimizeaza in mod continuu procedurile de lucru administrative
- Conduce si motiveaza departamentul sau pentru atingerea obiectivelor companiei
- Se asigura ca imobilelele aflate in administratia sa functioneaza la cele mai inalte standarde .
- Se asigura ca imobilele se afla in perfecta stare, monitorizand serviciile de reparatii si intretinerea acestora la standardele cerute de companie.
- Anual renegociaza toate tarifele cu furnizorii de bunuri, respectiv de servicii pt a optimiza costurile permanent.
- Se asigura ca toate politicile financiare sunt respectate in departamentul sau.
- Experienta profesionala

CERINTE

- Abilitati demonstrate de conducere si motivare
- Competente de comunicare
- Creativ si capabil sa se integreze in echipa
- Participa in mod efficient la celelate proiecte, obiective ale companiei
- Are abilitati bune de negociere si convingere.
- Abilitati bune de lucru cu calculatorul : MS Word, MS Excel, Power Point;
- Asumarea responsabilitatii pentru deciziile luate

BENEFICII OFERITE

Salariu Motivant

DESCRIEREA FIRMEI

Real Estate