Manager de zonă

SC UNIX Auto SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigurarea resurselor umane potrivite pentru filialele din zona alocată
- Urmărirea continuă a gradului de motivare al echipelor din subordine
- Verificarea respectării procedurilor companiei la filiale
- Urmărirea continuă a procesului de vânzare şi a evoluţiei încasărilor în zona alocată
- Vizitarea partenerilor strategici ai filialelor
- Coaching-ul coordonatorilor de filială şi al reprezentanţilor de vânzări
- Culegerea de informaţii din piaţă
- Eficientizarea continuă a funcţionării filialelor

CERINTE

- Experienţă relevantă în recrutarea, formarea şi coaching-ul unei echipe de vânzări
- Responsabilitate, consecvenţă, orientare spre rezultate şi eficienţă
- Personalitate energică, gândire pozitivă, atenţie distributivă, capacitatea de a identifica detaliul semnificativ
- Atitudine de bun gospodar, spirit antreprenorial
- Constituie avantaj cunoaşterea limbii maghiare

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Maşină de serviciu
- Telefon mobil + laptop + internet mobil
- Training-uri de specialitate
- Mediu profesionist de lucru

Companie multinationala cu 17 ani experienta in domeniul comercializarii de piese si accesorii auto, lider de piata in Ungaria, in plina expansiune in Romania.
Momentan dispunem de o retea de distribu?ie de 60 de depozite, in Ungaria, Romania si Serbia, cu un efectiv de peste 800 de angajati si peste 5000 de parteneri.
Misiunea noastra este sa oferim pe termen lung servicii de calitate partenerilor nostrii strategici care asigura randamente inalte respectiv un viitor sigur si perspectiva pentru angajatii nostrii