Manager de ring

Bursa Romana de Marfuri SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiective principale:
- managementul ringului specific in cadrul Pietei la disponibil
- extinderea portofoliului de clienti
- cresterea valorii de tranzactionare pe pietele administrate

CERINTE

Nivel de studii: studii superioare

Experienta profesionala: minim 2 (doi) ani experienta in domeniul relatiilor publice; experienta in marketing / vanzari constituie un avantaj

Competente:
- buna cunoastere a legislatiei in vigoare privind domeniul de activitate
- flexibilitate si initiativa
- integritate profesionala
- abilitati de relationare cu clientii (negociere, diplomatie, toleranta)
- capacitatea de a rezolva problemele
- capacitate de lucru in echipa

Limbi straine: limba engleza (constituie un avantaj)

Abilitatii PC: operare - Word, Excel, programe de baze de date

BENEFICII OFERITE

se discuta in urma interviului

obiect principal de activitate administrarea pietelor bursiere