MANAGER DE RAION / produse de patiserie/panificatie/cofetarie : BARNETT McCALL RECRUITMENT

BARNETT McCALL RECRUITMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele clientului nostru, un renumit hipermarket, suntem in cautarea unei persoane responsabile si cu initiativa care sa ocupe postul de Manager de Raion.

Responsabilitati:

Sarcini legate de produse
- Asigurarea gestionarii in mod corect a stocurilor si a inventarelor
- Coordonarea activitatii de aprovizionare pentru produsele fabricate si vandute in raionul sau (patiserie, cofetarie, brutarie)
- Negociere cu furnizorii
- Previziuni si efectuarea comenzilor
- Coordonare a activitatii de aplicare a preturilor si a modalitatii de expunere a promotiilor

Sarcini legate de persoanele aflate in subordine
- Angajare de personal
- Supravegherea si verificarea activitatii din cadrul raionului aflat in subordine
- Planificarea timpului de lucru si de odihna a angajatilor. Realizare pontaje
- Evaluarea angajatilor si acordarea primelor

CERINTE

- studii superioare
- experienta de lucru pe acelasi post
- experienta de lucru in productie
- cunoasterea retetelor si a proceselor de productie pentru patiserie/cofetarie/panificatie
- activ, rezistenta la stress (sarcini multiple in acelasi timp, dead-line)
- abilitati de analiza si planificare, organizati

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

Recruitment company offering realistic and professional services to local and international clients