MANAGER DE RAION

S.C. Romania Hypermarche S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raspunde de planificarea, coordonarea si supervizarea activitatii din cadrul raionului si a personalului din subordine

Responsabilitati:
- Stabileste necesarul de marfa pentru raion;
- Negociaza contractele si preturile cu furnizorii;
- Stabileste pretul produselor si promotiile;
- Supravegheaza si verifica activitatile angajatilor aflati in subordine.

CERINTE

- Studii superioare (preferabil profil comercial sau economic);
- Experienta de lucru in domeniu minim 1 ani;
- Bune abilitati de organizare, capacitate de analiza si sinteza, dinamisn, initiativa.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- prime trimestriale in functie de performante
- tichete de masa
- asigurare medicala la o clinica privata
- posibilitatea construirii unei cariere intr-un mediu dinamic

Toate candidaturile vor fi tratate cu maximum de confidentialitate. Numai candidatii selectionati vor fi invitati la interviu.

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaise, compania numarandu-se printre deschizatorii pietei de retail din Romania. Cora ofera persoanelor ce doresc sa-si construiasca o cariera, un mediu de lucru profesionist si posibilitati de promovare.