MANAGER DE RAION

S.C. Romania Hypermarche S.A. (CORA)

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atingerea obiectivelor de cifra de afaceri raspunzand la necesitatile clientilor si ale pietei.
- coordonarea activitatii de aprovizionare pentru produsele vandute in raion;
- planificarea pe termen lung a serviciilor oferite;
- gestionarea personalului si a bugetului financiar;
- efectuarea comenzilor in functie de necesarul de marfa;
- negocierea contractelor si mentinerea relatiilor cu furnizorii;
- stabilirea preturilor si a ofertelor.

CERINTE

- studii superioare;
- experienta de lucru pe acelasi post constituie un avantaj;
- bune abilitati organizatorice si de negociere.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- prime trimestriale in functie de performante;
- tichete de masa;
- asigurare medicala la o clinica privata;
- posibilitatea construirii unei cariere intr-un mediu dinamic.

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaise. In prezent, in lume exista peste 80 de hipermarketuri Cora: 59 in Franta, 9 in Belgia si Luxemburg, 7 in Ungaria, 3 in Antile si 3 in Romania.In contextul expansiunii sale continue, Cora ofera persoanelor ce doresc sa-si construiasca o cariera, un mediu de lucru profesionist si posibilitati de promovare.