Manager de Proiect - Climatizare, Incalzire, ventilatii, instalatii, sanitare

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este in Bucuresti si se subordoneaza Directorului de Departament.
Sector de activitate: tertiar si industrie

Principalele responsabilitati:
- urmarirea proiectarii si a realizarii proiectelor
- gestionarea achizitiilor si a subcontractorilor
- facturarea
- gestionarea proiectelor din punct de vedere financiar si contractual
Participarea la dezvoltarea comerciala a companiei prin:
- stabilirea de oferte
- negocierea contractelor si mentinerea relatiei cu clientul

CERINTE

- Absolvent al Universitatii Tehnice de Constructii, Facultatea de Instalatii pentru constructii, Departamentul in limba franceza
- Minim 3 ani experienta in proiectare (HVAC, instalatii in cladiri, sanitare etc)
- Minim 2 ani experienta in executie lucrari, urmarire de santier
- Buna cunoastere a MS Office si ACAD 2D
- Excelente cunostinte de limba Franceza; cunostintele de limba Engleza si limba Rusa prezinta avantaj
- Disponbilitate la deplasari (in tara si in strainatate)
- Abilitati manageriale, spirit organizatoric, capacitate de lucru individuala si in echipa, initiativa, simt al raspunderii, seriozitate

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist, expunere internationala, pachet salarial atractiv.

CV-uri aplicabile: Franceza sau Engleza

Numai candidatii selectati vor fi contactati

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale