Manager de proiect

InfoTurism Media srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Infoturism Media (infoturism.ro si infopensiuni.ro ) specializata in servicii turistice oferite prin intermediul internetului cauta persoana potrivita pentru a ocupa postul de Manager de proiect pentru o serie de proiecte de dezvoltare portaluri web in domeniul turismului.

Descrierea postului:
- Coordoneaza si organizeaza activitatea echipei de proiect;
- Organizeaza licitatiile de achizitii servicii pentru crearea portalului de informatii turistice si pentru publicitate si reclama;
- Gestioneaza proactiv implementarea si desfasurarea proiectelor;
- Planifica si monitorizeaza evolutia proiectelor;
- Dezvolta planuri de actiune si de comunicare adecvate.

CERINTE

Cerintele postului
- studii superioare finalizate;
- experienta in domeniul managementului de proiect;
- certificarile in domeniul managementului de proiect constituie un avantaj;
- experienta in cordonarea proiectelor Web reprezinta un avantaj;
- cunoasterea metodologiei proiectelor de fonduri europene;
- experienta in achizitii publice;
- cunoasterea limbii engleze;
- constituie avantaj experienta in turism intern;
- constituie avantaj experienta in programare si SEO;
- disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
- mediu de lucru dinamic alaturi de o echipa tanara de profesionisti;
- oportunitatea perfectionarii si promovarii;
- recompensa materiala in concordanta cu nivelul profesional al ocupantului postului.

DESCRIEREA FIRMEI

InfoTurism Media - firma specializata pe servicii internet.