Manager de Proiect

AMO Parteners

Job expirat

RESPONSABILITATI

cunostinte temeinice in ceea ce priveste coordonarea unui proiect (financiar, tehnic, calitate, mediu);
asigura functia comerciala (relatii cu clienti, furnizori si subcontractori);
managementul fortei de munca si al echipamentelor;
intocmirea de evidente si raportari;
asigura controlul si evaluarea din interiorul santierului;
informarea, consultarea si participarea la toate activitatile privind buna desfasurare a proiectului.

CERINTE

diploma de inginer in domeniul constructiilor civile ;
diploma de Manager de Proiect - constituie avantaj
experienta - minim 5 ani pe o pozitie similara;
experienta in organizarea si coordonarea uneia sau mai multe echipe de oameni;
capacitate mare de lucru;
atitudine orientata spre rezultate;
persoana foarte organizata, responsabila, competenta;
disponibilitate la deplasare in tara;
atitudine pro-activa si spirit analitic;
implicare in activitatea de derulare a proiectelor;
abilitati foarte bune de comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

Salariu net lunar : 1500 EUR (se va calcula in RON, la cursul BNR));
Programe de formare profesionala;
Integrarea intr-o echipa tanara si competitiva;
Expunerea la un mediu interna?ional de lucru

HR Company providing selection&recruitment, executive search and head-hunting