MANAGER DE PRODUS

SC ADIX S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Esti cel mai bun sau vrei sa devii cel mai bun in domeniul produselor de intretinere pentru industrie? Atunci locul tau este aici!!!
Angajam manageri de produse pentru rulmenti, curele, lanturi.
(3 posturi diferite)
Descrierea postului:

Promovarea produsului, intretinerea relatiilor cu furnizorii, dezvoltarea retelei de distributie, intretinerea si dezvoltarea relatiilor cu marii utilizatori, pregatirea tehnico- profesionala a colegilor

CERINTE

Conditii:
- studii superioare tehnice,
- abilitati de comunicare,
- cunostinte operare PC,
- permis de conducere B.

Constituie avantaj:
- cunostinte/ experienta in domeniul industrial si/sau economic,
- cunoasterea limbii engleze.

BENEFICII OFERITE

Oferim sistem de salarizare motivant, telefon mobil, masina de servici, mediu de munca dinamic.

Grupul Adix este un important distributior de materiale tehnice din Europa Centrala. Membrii grupului sunt: in Romania ADIX S.A. cu un centru logistic si administrativ si noua puncte de lucru in opt orase importante, in Ungaria Adix-Trade Kft cu sapte puncte de lucru in cinci orase si in Slovacia AD-Loziska cu un punct de lucru. Astfel in prezent functioneaza 17 puncte de lucru in trei tari, asigurand o aprovizionare rapida cu produse de calitate precum si alte servicii.