Manager de investitii- domeniul AUTO

Grafton Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea proiectelor privind constructia si lansarea unor noi succursale;
- Managementul echipei de proiect;
- Planificarea si estimarea etapelor in cadrul proiectelor;
- Identificarea si monitorizarea riscurilor din cadrul proiectelor desfasurate;
- Identificarea, intelegerea, mentinerea si implementarea specificatiilor;
- Gestionarea, optimizarea bugetelor;
- Raportarea stadiului progresului si indicatorilor;
- Asigurarea respectarii angajamentelor cu privire la termene, costuri, calitate, protectia muncii, cerinte legale si cerinte tehnice.

CERINTE

Grafton Recruitment cauta pentru clientul sau, o companie importanta din domeniul auto, persoane experimentate si interesate de postul de Manager Investitii. Principalele cerinte pentru acest post sunt:

- Absolvirea unei facultati cu profil tehnic;
- Experienta 2-3 ani pe o pozitie de Project Manager;
- Foarte bune cunostine de MS Project;
- Excelente abilitati de comunicare;
- Gandire strategica, capacitate de analiza;
- Bun organizator;
- Cunostinte foarte bune de Microsoft Office, PowerPoint, MS Project, AutoCad;
- Permis de conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

- Un sistem motivant de salarizare (salariu fix+bonus in functie de obiective);
- Participarea la training-uri de specialitate;
- Colaborarea cu un colectiv tanar si dinamic.

Founded in 1982, Grafton Recruitment has established itself as a world class provider of recruitment solutions. Grafton has experienced an impressive growth pattern in the last five years. The network has built to a total of 70 branch operations spanning 19 different countries including the United Kingdom, Republic of Ireland, Chile, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Poland, Lithuania, Russia, Portugal, France, Austria, Belgium, Turkey, UAE and Romania.