MANAGER CREDIT AUTO

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- creaza si implementeaza produsele financiare in conformitate cu politica companiei;
- elaboreaza strategii de diferentiere fata de concurenta si ajusteaza caracteristicile produsului;
- participa la evenimente auto: expozitii, prezentari, lansari modele noi;
- organizeaza activitati de promovare a serviciilor financiare pentru credite auto;
- organizeaza structura departamentului si itocmeste fisele de post ale personalului din subordine;
- propune si asista la recrutarea si angajarea personalului din departament;
- stabileste planul de scolarizare/training necesar angajatilor.

CERINTE

- absolvent studii sperioare, de preferat in domeniul financiar;
- experienta intr-o pozitie similara minim 3 ani;
- experienta relevanta in coordonarea unui departament;
- excelente abilitati de negociere si organizare;
- cunostinte temeinice in domeniul creditelor si/sau leasing-ului auto.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov si Baia Mare!