Manager CONTROL INTERN

MELI MELO - PARIS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- evalueaza nevoile de control ale companiei;
- standardizeaza politicile manageriale cu scopul de a eficientiza resursele si de a proteja activele prin prevenirea si detectarea erorilor;
- efectueaza audit operational si de management;
- identifica impreuna cu managerii de departamente procesele critice ce trebuiesc monitorizate si stabileste modul in care se vor mentine sub control;
- se asigura de atingerea obiectivelor si respectarea procedurilor de lucru ;
- elaboreaza si efectueaza concepte de control a stocurilor si concepte de audit intern;
- centralizeaza si prezinta situatii lunare, trimestriale si anuale privind rezultatele obtinute si propune masuri pentru prevenirea si inlaturarea deficientelor.

CERINTE

- absolvent studii economice, Informatica de Gestiune sau Master - Audit Intern/Audit Financiar;
- cunostinte de management, gestiune, stocuri, analiza vanzari;
- min 2 ani exp. pe o pozitie similara;
- capacitate de adaptare, gandire logica,
confidentialitate, obiectivitate;
- abilitati f.bune de comunicare scrise si verbale;
- capacitate organizatorica;
- capacitate de a stabili si intretine relatii de munca eficiente in organizatie.

BENEFICII OFERITE

- mediu performant si concurential;
- posibilitatea construirii unei cariere in cadrul companiei;
- salariu pe masura competentelor si performantelor realizate.

MELI MELO - PARIS este o cunoscuta retea nationala de magazine cu capital francez, ce comercializeaza bijuterii fantezie si accesorii pentru femei. Brandul MELI-MELO PARIS a devenit in ultimii ani un punct de referinta si leader de piata in domeniul sau, avand magazine atat in Bucuresti cat si in cele mai importante orase din tara.
www.melimelo.ro