MANAGER CONT CLIENTI

NETBRIDGE DEVELOPMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza obiectivele de vanzare, corespunzator perioadei si ariei de clienti repartizate.
- Promovarea serviciilor companiei
- Mentine legatura cu clientii (companii sau candidati) si dezvolta reteaua de clienti.
- Asigura derularea eficienta a serviciilor de consultanta, la standardele calitative ale companiei
- Se implica in luarea deciziilor cu privire la derularea proiectelor site-ului.
- Initiaza, preia, dezvolta si coordoneaza proiecte de consultanta in relatie directa cu clientii.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare
- Studii aprofundate in domeniul resurselor umane constituie avantaj
- Engleza avansat
- Cunostinte avansate de folosire a calculatorului (PC ¿ MS Office; Internet)
- Experienta de minim 3 ani in vanzarea de servicii in domeniul resurselor umane;
- Experienta de minim 2 ani in derularea de proiecte in domeniul resurselor umane;
- Abilitati de comunicare si persuasiune foarte bine dezvoltate

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Oportunitati de dezvoltare profesionala
- Mediu de lucru stimulant

netBridge este cea mai mare companie din Romania cu activitate exclusiva pe internet, care dezvolta servicii de calitate precum: trafic.ro, boom.ro, okazii.ro, aman2.ro, myjob.ro, hr-romania.ro, si altele. Misiunea noastra este sa implementam cele mai profesioniste servicii online in Romania, oferindu-le utilizatorilor romani toate conditiile pentru a profita la maxim de avantajele internetului.