Consultant financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Concern multinational, care activeaza in domeniul financiar. Compania este prezenta in 14 tari europene, fiind una din cele mai puternice companii de servicii financiare din Europa.
- Cresterea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti prin promovarea programelor financiare oferite de compania noastra: asigurari de orice tip, pensii private, investitii financiare, domeniul bancar, imobiliare etc.
-Expertiza si formare profesionala in domeniul managementului financiar
-Posibilitatea de a-si organiza singur programul de munca

CERINTE

-Abilitati de comunicare
-Capacitate de autoorganizare
-Spirit de intreprinzator
-Bun negociator si organizator
-Abilitati de a conduce un team
-Nu este necesara experienta in domeniu

BENEFICII OFERITE

-Oferta Part-Time cu posibilitate de trecere in Full-Time
-Oportunitatea unei cariere de succes in cadrul unei companii europene de mare renume
-Cursuri de specialitate continua, oferite de traineri profesionisti
-Concursuri si excursii gratuite