MANAGER CONSTRUCTII CIVILE - TUNELURI

Cris Double Serv

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sa supervizeze ca lucrul zilnic sa fie in conformitate cu cerinta Beneficiarului; sa supervizeze si monitorizeze liniile de instalatii in tunel; sa monitorizeze procedurile de reparatii; sa cerceteze procedurile de siguranta muncii si aplicarea lor in munca in subteran; sa monitorizeze datele de avans zilnic in subteran; sa monitorizeze procedurile de controlul calitatii care trebuiesc respectate de Contractor; asistenta pt inginerii rezidentii la cererile acestora; control tehnic asupra constructiilor in conformitate cu proiectul si planurile respective; contabilizarea muncii executate la intervale de timp pentri plata Contractorului in functie de progresele inregistrate.

CERINTE

Inginer Constructii Civile, cu experienta in conducerea de proiecte la constructii de tuneluri auto si/sau feroviare minim 5-10 ani,
nivel bun de limba engleza scris si vorbit,
disponibil de a lucra la rotatie de 6 luni cu o luna acasa.

DESCRIEREA FIRMEI

Intermediere recrutare forta de munca