MANAGER COMERCIAL

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Una dintre cele mai importante companii europene din sectorul producerii de folie de plastic destinata ambalajului industrial si alimentar cauta o persoana dinamica, autonoma si cu experienta pentru postul de
Manager Comercial
Rolul
? Mentinerea si stabilirea de relatii de afaceri cu clientii firmei;
? Dezvoltarea activitatii de vanzare, identificarea de noi oportunitati;
? Realizarea de oferte bazate pe necesitatile si cerintele specifice ale clientilor;
? Propunerea de noi solutii si imbunatatiri; negocierea de conditii contractuale;
? Prezentarea de rapoarte de activitate catre superiorii directi;
? Realizarea obiectivelor de vanzari si incasare a banilor;
Cerinte
? Studii superioare;
? Experienta anterioara in vanzari cu rezultate foarte bune;
? Obligatoriu: Conoasterea foarte buna a limbii Italiene; Engleza este un plus;
? Cunostinte operare PC- MS Office;
? Persoana organizata, dinamica, motivata si serioasa;
? Dorinta de a isi face construi o cariera pe termen lung in aceasta companie;
? Foarte bune abilitati de negociere si comunicare;
? Orientat catre obtinerea de rezultate, cu initiativa si responsabil;
Se ofera
Conditii de munca occidentale, pregatire in Italia la sediul firmei, salariu competitiv;