MANAGER COLABORATORI BANCARI

NGA GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica nevoile clientilor
- creeaza oferte personalizate
- se ocupa de vanzarea produselor bancare
- participa la sedintele saptamanale si la reuniunile informative
- Creeaza si conduce echipele din subordine
- realizeaza planul de vanzari stabilit de banca

CERINTE

- studii superioare
- limba engleza
- cunostinte de operare PC
- minim 1 an experienta pe un post similar

Au avantaj persoanele care lucreaza deja in domeniul imobiliar, bancar, asigurari, resurse umane,vanzari, patroni de firma care detin sedii de firme in orasele respective.

Persoanele doritoare voe trebui sa aibe spirit de initiativa, sa fie optimiste, sa fie capabile de efort sustinut si sa isi doreasca sa reuseasca sa-si faca o cariera in domeniul bancar, alaturi de cea mai mare si mai veche Banca in domeniul locativ din Europa.

Persoanele interesate vor trimite un CV la adresa de email : ngagroup@hotmail.com si apoi vor suna la numarul de telefon 0722.435.216 (persoana de contact: Serban Bogdan) pentru programare la interviu, care va avea loc la sediul Bancii.

BENEFICII OFERITE

- veniturile sunt in functie de realizari, mai exact intre 25%-69% din vanzari
- se adauga posibilitatea de a castiga suplimentar si alte venituri, in masura in care persoana respectiva indeplineste si alte criterii de vanzari.
- colaboratorii urmeaza doua cursuri de vanzari profesioniste de vanzari, unice in Romania, recunoscute in strainatate.
- In urma cursurilor se primesc diplome recunoscute in strainatate

Raiffeisen Banca pentru Locuinte SA, prima institutie financiara din Romania in domeniul economisirii si creditarii in domeniul locativ din Romania, isi extinde echipa de consiliere si vanzari in domeniul bancar (in regim part time si full-time) si cauta Manageri Consiliere Financiar-Bancara in Bucuresti si in orasele Giurgiu, Calarasi si Alexandria, Ploiesti, Sinaia