Manager centru infrumusetare

Vivien Kondor Studio

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vivien Kondor Studio este un centru de infrumusetare nou deschis in zona de nord,zona Aviatiei,10 minute de mers pe jos de la statia de metrou Aurel Vlaicu.Candidatul ideal:

- este foarte organizat, serios si punctual.
- este optimist, comunicativ si energic
- e motivat de dorinta de a reusi
- isi doreste sa invete si sa-si imbunatateasca abilitatile
- este proactiv avind o atitudine orientata catre satisfacerea necesitatilor clientilor
- experienta in domeniul de minim 3 ani constituie un avantaj

Din punct de vedere al cunostintelor profilul candidatului ideal se prezinta astfel:
-cunostinte de marketing,experienta in domeniu,promovarea centrului de infrumusetare.
- cunoasterea limbii engleze este obligatoriu
- cunostinte foarte bune de utilizare al pachetului MS Office;
- cunostinte de utilizare pc, internet (retele sociale, email)
- cunostinte de utilizare a unui soft de gestiune a programarilor
- cunostinte de utilizare a casei de marcat si sitemului de incasare POS
- cunostinte de contabilitate si gestiune primara (facturi, inventar, fise de magazie, registrul de incasari si plati, elte registre de evidenta)
- propune si participa activ la realizarea de oferte, promotiiDescrierea jobului:

Manager salon infrumusetare Vivien Kondor Studio
-prezentarea recomandarilor-conditie eliminatorie pentru post
-experienta ca manager intr-un centru de infrumusetare,conditie eliminatorie pentru post
- Capacitatea de a administra un salon de infrumusetare
- Relatii clienti si comunicarea cu acestia intr-o maniera profesionala si eleganta
- Atragerea de clienti prin intermediul tuturor canalelor
- Asigura buna functionare a salonului
- Gestionarea rezervarilor/programarilor / pentru clienti si invitatii salonului;
- Capacitatea de a gasi solutii in situatii limita
- Servicii de protocol ( servirea clientului)
- Supravegheaza realizarea serviciilor in cadrul salonului in bune conditii si se implica in cresterea calitatii acestora
Contabilitate si gestiune primara
- Emiterea si incasarea facturilor aferente serviciilor salonului
- Inventarierea si evidenta stocurilor
- Utilizarea casei de marcat si a POS
- verificarea stocului si realizarea de comenzi la furnizori
- receptia marfii si etichetarea produselor
Activitate de birou
- Indosarierea documentelor
- Tehnoredactarea documentelor
- Organizarea documentelor
- Realizarea diverselor rapoarte necesare conducerii firmei

CERINTE

Limba engleza nivl avansat.
Alte limbi constituie avantaj:italiana,spaniola,etc
Experienta intr-un centru de infrumusetare
experienta in marketing,promovare,servicii SEO constituie avantaj.

DESCRIEREA FIRMEI

Beauty salon,yoga studio