MANAGER CENTRU DE ARTA SI EVENIMENTE

Oblio Learning

Job expirat

RESPONSABILITATI

- va dezvolta si va coordona echipa sa in vanzarea si organizarea de evenimente
- va identifica si va dezvolta strategii de atragere a potentialilor clienti
- va dezvolta si implementa concepte de organizare de evenimente
- va fi responsabil de relatia cu clientii
- va fi responsabil de organizarea si desfasurarea optima a evenimentelor

CERINTE

- Absolvent de studii superioare
- Experienta de minimum doi ani intr-o functie de conducere
- Experienta de minimum doi ani in domeniul organizarii de evenimente de lux/ culturale/mondene
- Capacitatea de a coordona o echipa
- Adaptabilitate la conditii de stres
- Spirit organizatoric
- Disponibilitate la program prelungit si week-end
- Bun cunoscator al domeniului de evenimente mondene si exclusiviste
- Permis conducere
- Excelenta cunoastere a limbii engleze, alte limbi straine sunt un plus
- Cunostinte PC
- Cunostinte programe grafica Corell Draw sau Photoshop sunt un plus

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut alaturi de o echipa tanara
Pachet salarial atractiv
Avantajul de a lucra intr-o companie importanta in domeniul evenimentelor exclusiviste

DESCRIEREA FIRMEI

Coaching, Traning, Resurse Umane