MANAGER CENTRU COMERCIAL

AMBIENT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planifica, organizeaza, coordoneaza, controleaza si evalueaza activitatea centrului comercial;
Organizeaza si coordoneaza activitatea echipei de vanzari directe;
Raspunde de realizarea obiectivelor de vanzari;
Analizeaza si raporteaza indicatorii de performanta si eficienta ai centrului comercial;
Participa la elaborarea bugetelor anuale pentru punctul de lucru pe care il coordoneaza;
Raspunde de organizarea si controlul inventarelor;
Implementeaza politica de resurse umane (recrutare, evaluare, recompensare si dezvoltare a personalului);
Motiveaza si inspira echipa in vederea atingerii obiectivelor propuse;
Participa activ la promovarea brandului companiei pe piata locala si nationala.

CERINTE

Studii superioare;
Minim 3 ani experienta in pozitii similare;
Experienta in a coordona echipe de vanzari;
Excelente abilitati de relationare, comunicare si negociere;
Abilitati de coordonare, motivare si dezvoltare a echipei;
Atitudine proactiva, orientata catre atingerea obiectivelor;
Cunostinte solide in analiza eficientei operationale specifice: rotatia stocurilor, vanzari la raft, etc.;
Cunostinte de operare PC;
Carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, format din salariu fix, tichete de masa si bonusuri in functie de indeplinirea indicatorilor de performanta;
Masina de serviciu;
Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive.

Oricare ar fi ambianta care iti place … Ambient este un loc pentru tine. Aici iti gasesti oportunitatile profesionale in lumea constructorilor si amenajarilor interioare. La Ambient ne plac oamenii! Sa muncim cu ei …si sa muncim pentru ei. Initiativele tale fac parte din forta care conduce acest grup, asta pentru ca stii sa muncesti din greu si sa perseverezi! Succesul depinde de Tine !!! Vino sa-ti construiesti cariera cu noi! ….Vrem sa te vedem crescand !! Echipa Ambient te asteapta!!!