MANAGER CALITATE confectii textile de dama

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmareste realizarea calitatii conform mostrelor omologate in fabricile partenere;
Evalueaza atelierele noi;
Ofera indicatii tehnice privind tehnologia in vederea obtinerii calitatii;
Intocmeste rapoarte de control la fabricile partenere;
Avizeaza livrarea marfii.

CERINTE

Absolvent studii superioare, avantaj facultatea de confectii si tricotaje;
Experienta minim 3 ani pe un post similar(Manager Calitate confectii textile de dama);
Cunostinte bune de operare PC: WORD, EXCEL;
Permis auto categoria B, cu experienta;
Cunostinte medii de limba engleza si franceza (la nivel de citit documentatia tehnica).

Candidatul ideal trebuie sa aiba bune abilitati de conducere, organizat, ferm, autoritar, bun profesionist.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este 2000-3000 RON.
Pentru perioada de proba salariul este de 2000 RON.
Se ofera masina, telefon, bonuri de masa, decontare cazare, diurna.
Program de lucru L-V: 08.00-17.00, disponibil pentru deplasari 75% din timpul de lucru.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE PRODUCTIA DE CONFECTII DIN TRICOTAJE IN SISTEM LOHN SI PIATA INTERNA.
Locatia companiei este in sector 5, Bucuresti.

Modalitate de inscriere:
VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
APLICATIILE PE INTERNET SUNT DESEORI INSUFICIENTE pentru a candida la interviul cu firma angajatoare;
PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-17, la telefon 327.66.55 sau 327.79.79