MANAGER BUSINESS DEVELOPMENT

CARGO-PARTNER EXPEDITII SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu noii clienti dar si cu cei existenti
Dezvolta si propune strategie de vanzari pentru serviciile oferite de cargo-partner
Dezvoltarea portofoliului de clienti
Rapoarte trimestriale asupra pietei si competitiei

CERINTE

Pentru extinderea operatiunilor in Bucuresti,cautam urgent :

Proaspat absolvent studii superioare
Excelente abilitati de comunicare si orientare catre client
Bune abilitati de negociere
Limbaj business si prezenta fizica adecvata
Limba engleza,nivel avansat
Dorinta de afirmare,pasiune pentru vanzari
Spontaneitate,flexibilitate,atitudine proactiva

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru la nivel international
Spirit de echipa
Salariu atractiv,asigurare medicala,tichete de masa
Contract de munca pe durata nedeterminata cu perioada de proba.

Va rugam sa trimiteti CV + Scrisoare de intentie pe adresa de e-mail: doina.cherry@cargo-partner.com.

Mentionati in subject header: MBD/B07

cargo-partner este o companie de transport multinationala,specializata in transport aerian,maritim,rutier dar si in servicii de logistica.

Cu reprezentante in 21 de tari,angajatii nostri,peste 1200, sunt organizati in 54 filiale.