Manager Assistant

CARGLASS GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitate de secretariat care sa asigure desfasurarea eficienta a activitatii societatii.

Sarcini de serviciu/Activitati/Raspunderi principale:
- Primirea, distribuirea si organizarea corespondentei (posta, PrioriPost, e-mail, fax-uri);
- Interfata in relatiile cu clientii, furnizorii si colaboratorii firmei prin preluarea apelurilor telefonice;
- Urmarirea situatiilor interne ce ii vor fi incredintate, redactarea si editarea de rapoarte, adrese si alte documente de secretariat, intocmire tabele electronice diverse;
- Activitatii de protocol;
- Contabilitate primara.

CERINTE

- Minim studii medii si cursuri de birotica - secretariat;
- Limba engleza nivel mediu, germana constituie un avantaj;
- Cunostinte bune de operare computer (Word, Excel);
- Abilitati de organizare, comunicare si relationare;
- Capacitate de lucru in conditii de stres;
- Orientare catre rezultate si respectare a termenelor;
- Atentie la detalii;
- Capacitate de a stabili prioritati;
- Confidentilitate;
- Prezenta agreabila.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant corelat cu criteriile de performanta stabilite si cu rezultatele concrete.
Mediu de lucru stimulativ.

DESCRIEREA FIRMEI

Importator si distribuitor geamuri auto