Manager Assisstant

WKH-Dezvoltare Organizationala

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitati administrative si de protocol
- asigurarea circuitului documentelor
- organizarea agendei sefului direct
- asigurarea comunicarii cu celelalte departamente
- relationarea cu clientii companiei
- traducerea documentelor

CERINTE

- experienta in domeniu de minim 6 luni
- cunostinte PC: Word, Power Point, Excel
- limba engleza la nivel mediu
- bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv

WKH- Dezvoltare Organizationala face parte din grupul Ascendis - fiind cea mai mare firm¿ de consultan¿¿ româneasc¿ în domeniul Dezvolt¿rii Organiza¿iilor. Cu o experien¿¿ de 5 ani ¿i o echip¿ numeroas¿ de consultan¿i, suntem în m¿sur¿ s¿ abord¿m proiecte complexe de training,recrutare, evalu¿ri de personal, sisteme de conducere a performan¿ei ¿i multe altele. Parteneriatul cu Harrison Assessments a permis companiei WKH- Dezvoltare Organizationala s¿ aduc¿ pe pia¿a româneasc¿ un instrument recunoscut de evaluare, ce combin¿ precizia instrumentelor matematice cu rezultatele studiilor psihologice. Instrumentul de evaluare Harrison Assessments a fost conceput de c¿tre Dan Harrison pe baza unei cercet¿ri care a durat 30 de ani. Acesta a fost conceput astfel încât s¿ combine precizia instrumentelor matematice ¿i statistice cu rezultatele studiilor psihologice despre leg¿tura preferin¿e - performan¿¿. Elementul de noutate al acestui instrument este cuantificarea gradului în care anumite cerin¿e ale unui post sunt dezvoltate la un anumit individ.