Manager Aprovizionare Giurgiu

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie ce activeaza in domeniul productiei.
- Efectuarea studiilor de piata privind produsele ce trebuie achizitionate;
- Pregatirea si verificarea cererile de oferta (pentru comenzi);
- Actualizarea in permanenta a bazei de date cu actualii si potentialii furnizori;
- Negocierea clauzele contractelor de vanzare –cumparare cu diferite societati (preturi,termen de plata);
- Intocmirea rapoartelor privind calitatea si preturile materialelor achizitionate;
- Intocmirea de studii de oferta si nota justificativa;
- Urmarirea bunei derulari a comenzilor /contractelor intocmite- pana la onorarea livrarii si inaintarea actelor catre Serviciul Contabilitate;
- Verificarea corelatiei dinte documentele justificative (factura) prezentate de furnizori si cantitatea , calitatea marfurilor achizitionate;
- Inserarea in programul agreat de societate(UNIX)a comenzilor; intrarilor; bonurilor de consum.

CERINTE

- Studii superioare tehnice sau financiare;
- Bune cunostinte de limba italiana;
- Experienta de min.5 ani in domeniu;
- Capacitatea de a lucra in echipa; persoana comunicativa;
- Permis conducere categoria B;
- Domiciliu in Giurgiu/disponibilitate la relocare in Giurgiu/disponibilitate la naveta zilnica.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Posibilitate de dezvoltare a carierei in cadrul unui mediu profesionist.

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.