MANAGER ACHIZITII

Ranco - membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- derularea şi optimizarea permanentă a relaţiilor de afaceri cu furnizorii;
- negocierea contractelor cu furnizorii;
- realizarea materialelor de comunicare si promovare (cataloage, oferte speciale, brosuri);
- elaborarea si implementarea programelor de marketing pe perioade scurte/ lungi;
- gestionarea eficienta a stocurilor;
- realizarea de studii de piata.
- identificarea de noi furnizori.

CERINTE

- studii superioare economice finalizate (Relatii Economice Internationale - reprezinta un avantaj);
- experienta de min 1 an pe un post similar ;
- cunostinte solide de limba engleza;
- operare PC (OFFICE)- avansat;
- permis de conducere categoria B - reprezinta un avantaj;
- abilitati de negociere, abilitati excelente de comunicare, riguros, ordonat, perseverent.

BENEFICII OFERITE

Excelente oportunitati pentru dezvoltarea profesionala.
Mediu de lucru performant.

Firma de materiale promotionale cu productie proprie (serigrafie, tampografie, gravura, transfer termic).