MANAGER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea echipei de consultanti financiari;
- Sustinere interviuri in vederea recrutarii consultantilor financiari;
- Intocmirea rapoartelor de activitate;
- Participarea la programe de traninguri.

CERINTE

- Absolvent studii superioare (in curs);
- Personalitate placuta cu foarte bune abilitati de comunicare;
- Abilitati de negociere, motivare si coordonare;
- Orientare spre rezultate;
- Persoana ambitioasa si dinamica;
- Experienta in consultanta / vanzari;
- Experienta in Management constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- componentă fixă a venitului in functie de target-ul atins;
- sistem de comisioane şi bonusuri atractive(lunar, trimestrial si anual) atat pentru activitatea proprie cat si pentru activitatea echipei;
- training pe domeniile vânzări şi leadership sustinute de MBA Training & Marketing;
- posibilitatea de a dezvolta o carieră pe termen lung;
-desfasurarea activitatii intr-un mediu tanar si competitiv