MANAGER

NicoSales

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutarea, selectia, instruirea si evaluarea activitatii echipei de consultanti financiari;
J-Call-uri de demonstrare si J-Call-uri de observare sustinute cu echipa de vanzari urmate de feed-back-uri constructive
Planificarea activitatii de vanzari a echipei de vanzari recrutata;
Raspunde de atingerea obiectivelor de vanzari;
Raspunde de calitatea serviciilor oferite de catre companie si urmareste imbunatatirea continua a acestora;
Elaborarea de rapoarte specifice

CERINTE

Studii medii, preferabil superioare
Minim 1 an experienta in managementul vanzarilor in industria de asigurari; Experienta in vanzari constitue un avantaj, dar nu este obligatorie( se ofera training de specialitate in functie de abilitatile si calitatile viitorului candidat).
Dorinta de dezvoltare profesionala
Cunostinte foarte bune privind piata asigurarilor;
Excelente abilitati de relationare si comunicare;
Capacitate de planificare si organizare;
Orientare puternica spre rezultate;
Spirit antreprenorial;
Cunostinte MS Office.

BENEFICII OFERITE

Cel mai antrenant mediu de lucru si un Plan de finantare atractiv;
Venit fix oferit la un minim de target plus comisioane si bonusuri avantajoase, lipsite de un plafon maxim,
Programe de training sustinute la nivel profesionist european;
In functie de performanta se acorda si concursuri cu remuneratii financiare, vacante si alte premii
Oportunitatea dezvoltarii unei cariere de succes in cadrul unei companii multinationale,
Traininguri specializate,
Concursuri atractive,
Suport in atingerea obiectivelor si in insusirea cunostintelor necesare.

In prezent recrutam profesionisti pentru pozitii de entry level si middle management pentru unul dintre cele mai puternice grupuri financiare din Europa