MANAGER

ANMO -CENTRU DE SANATATE TRADITIONAL CHINEZESC

Job expirat

RESPONSABILITATI

-coordonarea echipei
-buna administare a salonului de masaj terapeutic
-buna cunoastere a pietei tratarii diveselor afectiuni prin presopunctura, kinetoterapie, masaj traditional chinezec constituie avantaj
-buna coordonare a activitatilor ce au loc in centrul de tratament chinezesc
-comunicarea cu clientii
-fidelizarea clintilor actuali prin crearea de programe, servicii de fidelizare
-atragerea de noi clienti prin diverse campanii, bonusari, fidelizari
-gasirea de noi canale de promovare a companiei si a serviciilor pe care le ofera
-foarte bun organizator
-foarte bun implementator
-foarte bun coordonator
-spirit inovator, doritor de rezultate
-imbunatatirea serviciilor oferite prin implicare directa
-realizarea de parteneriate strategice cu diverse institutii
-organizarea de diverse evenimente de promovare a serviciilor oferite de salon( prezentari, cursuri, conferinte)
-pastrarea relatiilor cu actualii furnizori si gasirea de noi furnizori
-gasirea de servicii adiacente

CERINTE

- experienta in manageriat de cel putin 5 ani
- spirit inovator cu dorinta de crestere a companiei si aducere de valoare
- cunosterea pietei serviciilor de mesaj terapeutic, acupunctura, kinetoterapie constituie avantaj
- dorinta de rezultate
-bun comunicator, organizat, focusat pe rezultate
-organizat, disciplinat, bun coordonator
-prezenta agreabila, comunicare perfecta cu clientii

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv
-lucru intr-un mediu placut
-comision
-cursuri sepcilizare

ANMO este o companie tanara care are ca principiu - Clientul nostru trebuie sa devina mai frumos, mai sanatos, mai relaxat, mai plin de viata!
Te asteptam sa fii si tu membru in echipa ANMO!
Centrul ofera servicii de acupuntura traditionala chinezeasca, kinetoterapie, reflexoterapie, tratarea unor efectiuni grave prin presopunctura oferite de medici chinezi cu experienta in domeniu de peste 20 de ani.