manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- formarea si coordonarea unei echipe de consultanti financiari
- planificarea activitatii si implementarea strategiei de vanzari
- elaborarea de masuri pentru imbunatatirea activitatii in scopul atingerii obiectivelor de vanzari
- identificarea oportunitatilor de dezvoltare a afacerii
- recrutarea si selectia candidatilor

CERINTE

- minim 2 ani experienta in domeniul vanzarilor
- excelente abilitati de comunicare si lucrul cu oamenii
- capacitatea de a forma si conduce o echipa catre performanta
- spirit intreprinzator
- orientare catre rezultate
- abilitatea de a lucra in conditii de stres, respectand termenul limita

BENEFICII OFERITE

- pachet de compensare competitiv
- bonus-uri semnificative in functie de rezultate
- pentru cei mai buni - vacante deosebite
- training si pregatire profesionala specifica la cele mai inalte standarde
- posibilitatea unei cariere pe termen lung in domeniul serviciilor financiare