Manager

Rodipet Courier

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregatirea si coordonarea echipei;
Planificarea activitatii zilnice de productie;
Elaborarea strategiei de dezvoltare;
Evaluarea permanenta a echipei si a rezultatelor;

CERINTE

Absolvent de studii superioare Management/Banci si Asigurari-reprezinta un avantaj;
Abilitati de comunicare si planificare;
Abilitati de negociere;
Capacitate de a lucra in echipa;
Initiativa, perseverenta, dinamism, atitudine pozitiva;
Orientare catre rezultate.

BENEFICII OFERITE

Telefon servici
Masina

Rodipet Courier este o firma rezultata din externalizarea serviciului de transport al RODIPET SA si are ca principal obiect de activitate transportul de presa.
Data fiind infrastructura existenta, necesara transportului de presa, am decis extinderea la alte servicii de transport, astfel ca flota de autovehicule sa fie exploatata la capacitatea integrala: dispunem de o capacitate totala de peste 1200 tone, care parcurge pe luna 1.100.000 km.