manager

gumken investments

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

-persoana serioasa, responsabila, cu abilitati de comunicare extrem de bine dezvoltate
-experieta in vanzari in healthcare/beauty
-experienta pe un post de conducere
-cunostinte PC, MS Office (Word, Excel)
- limba engleza nivel avansat (scris, vorbit)
-un bun candidat, ce va obtine foarte bune performante se va bucura de un salariu pe masura si de bonusuri
- fire vesela, dinamica, comunicativa
- aspect fizic placut, prestanta

BENEFICII OFERITE

-bonusuri, comision din vanzari
-un candidat bine pregatit si cu perfoarmante ridicate va obtine un salariu pe masura si bonusuri
-instruire continua (cheltuielile sunt suportate de catre companie)
-posibilitati de promovare
-posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut, alaturi de o echipa tanara

Aceasta este ocazia ta sa te alaturi unei companii internationale de succes, cu sediul in Bucuresti, al carei obiect de activitate il reprezinta tratamentele estetice.
Esti talentata, motivata si detii un bun potential? Vino si alaturate echipei noastre de profesionisti!
Vei avea ocazia sa castigi un salariu motivant, sa arati mult mai bine si sa te bucuri de munca pe care o desfasori.