Manager

LEX Kancelaria Odszkodowawcza Beata Jarzyna SP . K.

02-11-2015 | EXPIRA LA 02-12-2015

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atingerea obiectivelor de vanzari si raportarea rezultatelor
Recrutarea si scolarizarea noilor angajati
Supravegherea activitatii echipei subordonate
Motivarea echipei de vanzari
Grija pentru furnizarea de servicii de inalta calitate catre Client

Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych oraz raportowanie wyników
Rekrutacja oraz szkolenie nowych pracowników
Nadzorowanie pracy podległego zespołu
Motywowanie zespołu sprzedażowego
Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta oraz świadczonych usług

CERINTE

Cel putin 3 ani de experienta documentata ca Manager / Director
Competente interpersonale si de conducere
Experienta in recrutarea de personal
Permis de conducere
Cunoasterea limbii române si polone la nivel comunicativ

Co najmniej 3 letnie, udokumentowane doświadczenie na stanowisku Managera/Kierownika
Umiejętności interpersonalne oraz liderskie.
Doświadczenie w rekrutacji pracowników
Prawo jazdy
Znajomość języka rumuńskiego oraz polskiego w stopniu komunikatywnym .

BENEFICII OFERITE

Contract de munca
Posibilitatea de castiguri mari ce depind de performanta in vanzari si eficienta in leadership.
Instruire periodica in domeniul vanzari si management.

Umowę o pracę
Możliwość wysokich zarobków uzależnionych od wyników sprzedażowych i efektywności kierowania zespołem.
Regularne szkolenia w zakresie sprzedaży i zarządzania.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: hr@lex-birou.ro, w tytule MANAGER

DESCRIEREA FIRMEI

LEX Birou de Despagubiri