Management trainees

Tandem Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii sai, lider in productia tipografica, Tandem Consulting recruteaza in vederea ocuparii unor posturi de specialisti/coordonatori in cadrul departamentului marketing/vanzari si in departamentul de logistica
Management Trainees

CERINTE

- studenti, absolventi facultate (preferabil profil tehnic);
- excelente cunostinte si abilitati de lucru Excel;
- abilitati de socializare si lucru in echipa;
- gandire logico-matematica;
- atentie si aptitudini de lucru cu detaliile;
- orientare catre invatare si dezvoltare continua;
- flexibilitate, corectitudine, loialitate. Candidatii pentru posturile de marketing vanzari trebuie in plus sa vorbeasca fluent limba engleza si sa detina permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- telefon;
- masina de serviciu (pentru departamentul marketing/ vanzari);
- transport asigurat;
- pachet salarial atractiv;
- reale sanse de dezvoltare profesionala / planuri de cariera.