MANAGEMENT TRAINEE-LIMBA GERMANA

VON CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, companie multinationala din domeniul retail, cauta vorbitori de limba germana -nivel fluent pentru
unul din porgramele sale de Management Trainee.
In primul an se va lucra in cadrul unuia din magazinele companiei existente in strainatate (Germania/Elevetia/Ungaria),
activitatea fiind bazata pe invatarea a tot ceea ce inseamna managementul unui astfel de lant de magazine.
Dupa primul an (maxim 2 ani) se doreste ca angajatul sa se intoarca in Romania pentru a se ocupa de magazinele ce
vor fi construite in perioada imediat urmatoare.

CERINTE

-Studii superioare finalizate
-Cunostinte de limba germana-nivel avansat
-Cunostinte de limba engleza-constituie un avantaj
-Experienta de minim 6 luni de preferat in domeniul vanzarilor/achizitii
-Disponibilitate de lucru in afara tarii pentru maxim 2 ani
-Dorinta de dezvoltare in cadrul unei companii multinationale
-Abilitati de invatare
-Orientare catre succes si flexibilitate in ceea ce priveste activitatile in care va fi implicat

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant plus bonus lunar de deplasare
-transport catre Romania o data sau de doua ori pe luna in weekend (avion) sau varianta de transport pentru unul din
membrii familiei/prieten(a) platit o data pe luna (weekend)
-cazare hotel pe tot parcursul sederii in strainatate
-alte deconturi
-numeroase training-uri de specialitate

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie personal