Major Accounts Manager

ROMSYS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea de solutii complexe de IT&C;
- Dezvoltarea si implementarea de strategii de vanzare;
- Investigarea nevoilor clientilor si propunerea celor mai potrivite solutii.

CERINTE

- Studii superioare tehnice/economice;
- Cunoasterea pietei de IT&C;
- Experienta de minim 3 ani in vanzari similare;
- Cunostinte despre produsele IT&C;
- Abilitati de negociere si comunicare.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial competitiv
-Cariera intr-o companie de renume

Romsys este principala companie romaneasca furnizoare de solutii informatice si de comunicatii complexe, destinate in special sectoarelor financiar-bancar, guvernamental, telecomunicatii si marilor companii de utilitati publice. Romsys are capacitatea si experienta demonstrata in conceperea, proiectarea si implementarea de solutii informatice si de comunicatii pe o gama variata de platforme software, hardware si de retea: Unix, NT, Oracle, Java, Lucent, CISCO, etc. Romsys are statutul de prima companie romaneasca de profil informatic certificata ISO 9000 inca din iunie 1996, ceea ce confera clientilor garantia unor solutii si servicii de calitate, la nivelul standardelor internationale.