MAJOR ACCOUNT SUPERVIZOR

TCE LOGISTICA - RTC HOLDING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmarirea procesului de livrare a marfii
- monitorizarea concordantei intre comenzile efectuate de clienti si comenzile livrate
- realizarea de demersuri in sensul rezolvarii discrepantelor intre comanda si marfa livrata
- primirea sesizarilor din partea asistentilor de livrare marfa
- comunicarea permanenta cu clientii (prin mail, telefon)

CERINTE

- studii medii
- abilitati de operare PC (Excel - mediu)
- abilitati de comunicare si interelationare
- atentie distributiva
- atitudine orientata catre client.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- bonuri de masa
- trainiguri periodice
- posibilitatea de a va dezvolta o cariera in domeniul aprovizionarii/vanzarilor/customer care

RTC Holding este lider pe piata de papetarie, de carte, de transport si curierat, de plati electronice. RTC Holding, unul dintre cele mai mari grupuri de distributie si retail din Romania, cuprinde 9 divizii: Diverta, PROCA Romania, Sistec-Sbsol, Proffice, Rimobi, TCE, Fashion, Flaro. RTC Holding este o companie de succes care promoveaza cei mai buni oameni, cele mai bune solutii, cei mai buni parteneri, cautand permanent echilibrul dintre loialitate si performanta.