MAISTRU / SEF ECHIPA PRELUCRARI SI CONFECTII METALICE

VULCAN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Experienta si abilitatea de a conduce o formatie de lucru (repartizarea lucrarilor si sarcinilor zilnice si urmarirea indeplinirii acestora, intocmirea pontajului zilnic in functie de volumul de munca prestat etc.)
Experienta in prelucrari mecanice sau confectii metalice
Vechime de cel putin 3 ani intr-o pozitie similara

BENEFICII OFERITE

● Salarii competitive, in
functie de calificare si performante
● Bonuri de masa
● Decontarea transportului cu metroul
● Siguranta locului de munca
● Prime de performanta, pentru
concediu si sarbatori
● Mediu de lucru performant
● Perfectionare profesionala continua
(specilizari, autorizari/certificari, policalificare)

Vulcan SA, cu peste 100 de ani de experienta, este una dintre cele mai prestigioase companii de industrie grea din Europa centrala si de sud-est, care beneficiaza de cele mai inalte certificari la nivel international (ISO 9001, TUV AD, ASME, API Q1/11E, ISCIR).
Cu clienti companii prestigioase din peste 50 de tari ale lumii, suntem lideri in domeniile cazanelor sub presiune, a unitatilor de pompare pentru petrol si apa, a cazanelor si ventilatoare industriale, a echipamentelor tehnologice si componentelor pentru centrale nucleare.