MAISTRU

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde de executarea la timp si de calitatea lucrarilor;
- Urmareste activitatea de executie conform proiectelor;
- Elaboreaza graficele de executie, stabileste necesarul de resurse (materiale si umane), stabileste specificatiile tehnice in conformiate cu cerintele de executie;
- Supravegheaza activitatea subantreprenorilor;
- Recomanda masuri de rezolvare a problemelor tehnice de executie aparute si urmareste punerea lor in practica;
- Tine legatura cu proiectantii de specialitate pentru a rezolva in timp util orice problema aparuta in executie.

CERINTE

- Absolvent al unei scoli profesionale de maistri, experienta minima 3 ani;
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- Persoana activa, foarte bine organizata, cu initiativa, orientata spre rezultate si rezolvarea problemelor.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Plan de incentivare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei;
- Mediu de lucru placut;
- Oportunitati de promovare si un plan de cariera personalizat;
- Programe de evaluare si dezvoltare a abilitatilor profesionale;
- Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante;
- Tratament corect si sanse egale.