MAINTENANCE MANAGER

AVRIG 35

Job expirat

RESPONSABILITATI

Grupul de firme AVRIG 35, va ofera oportunitatea detinerii unei pozitii de Maintenance Manager in cadrul Departamentului Tehnic.
Viitorul nostru coleg va coordona lucrarile de intretinere a 17 cladiri de birouri cu destinatia principala sedii de banca, situate in tara, in orase resedinta de judet.
Postul este disponibil la sediul companiei din Bucuresti dar implica deplasari in tara circa 25% din timpul total de lucru.
Responsabilitati:

- asimilarea informatiilor legate de sistemul de project management al companiei
- cunoasterea in detaliu a prevederilor referitoare la lucrarile de intretinere stipulate in contractele cu chiriasii
- coordonarea activitatii tuturor administratorilor de cladiri si a mecanicilor de intretinere, verificarea si aprobarea dotarilor necesare acestora, urmarirea respectarii procedurilor de intretinere
-mentinerea relatiei cu chiriasii in ceea ce priveste lucrarile de intretinere
- intocmirea programelor de intretinere anuale si a bugetelor aferente acestora
- emiterea comenzilor de materiale si monitorizarea desfasurarii lucrarilor de intretinere periodica a cladirilor
- sustinerea din punct de vedere tehnic a activitatii de inchiriere a imobilelor (procesare de planuri anexate la contractele de inchiere, calcul suprafete, evaluari lucrari de amenajare pentru beneficiari);
- acordarea suportului necesar echipei de management de proiecte de investitii

CERINTE

- absolvent de studii superioare in unul din domeniile: constructii, arhitectura, inginerie
- experienta in activitati similare de minimum 3 ani
- foarte bune abilitati de comunicare, organizare si coordonare
- cunostinte de operare MS Office si Autocad
- permis auto categoria B
- disponibilitate pentru scurte deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

Aveti acum ocazia de a va dezvolta cariera implicandu-va in proiecte complexe, in cadrul unei companii dinamice, care activeaza cu succes de 7 ani in domeniul investitiilor imobiliare.

Grupul Avrig 35 este infiintat in 1999 de investitori romani si americani si activeaza cu succes in domeniul investitiilor si proiectelor imobiliare. Din portofoliul grupului fac parte cladirea Charles de Gaulle Plaza, sedii de banci, ambasade, centre rezidentiale etc.

Pentru detalii suplimentare va rugam accesati www.avrig35.ro