Maghiara -Bucuresti

Computer Generated Solutions ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Angajatul preia comenzile şi cerinţele clientului, rezolvă problemele şi plângerile apărute, deasemenea răspunde la întrebările clienţilor telefonic.
- Trebuie să asigure un flux de lucru continuu în cadrul Contact Centerului, prin cunoştinţele avute în sistemele aplicate,
- Satisfacerea cerinţelor venite din partea clientului, după principii bine definite, în special pentru atingerea unui nivel înalt de satisfacţie şi loialitate din partea clientului
- Identificarea eficientă şi exactă a problemei reclamate de client, şi rezolvarea problemei ori prin telefon, ori prin implicarea departamentului corespunzător

Beneficii:

--Se ofera TRAINING din partea companiei - regim full time

- Salariu fix foarte motivant

- Oportunitati de promovare

- Mediu de lucru tanar si profesionist

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- Cunostinte de limba maghiara si engleza la un nivel avansat atat scris cat si vorbit
- Cunoştinţe de bază ale calculatorului ,cum ar fi word, baze de date, email, aplicaţii pe internet, precum şi abilitatea de a tasta, şi de a introduce informaţii într-o baza de date
- Mod de gândire orientat spre client
- Abilitate dezvoltată de a rezolva problema ( abordare logică, analitică)
- Abilităţi excelente de comunicare verbală şi scrisă, ( argumentare concisă şi logică, abilitate de a observa pasiv şi eficient)
- Deschis la provocările profesionale
- Flexibilitate
- Spirit de echipă

BENEFICII OFERITE

CGS Romania este una dintre cele mai mari companii pe piata de call center/contact center din Romania.
Ca angajat al CGS Romania te vei bucura de un program flexibil cu posibilitati de angajare atat in regim full-time cat si part- time, de traininguri de formare si de pachete salariale deosebite.
In cadrul companiei noastre sunt apreciate performanta, implicarea, abilitatile de leadership, proactivitatea, dar mai ales valorile umane. Oamenii reprezinta cel mai important atu al companiei.
Alatura-te echipei noastre entuziaste si dinamice pentru dezvoltarea ta profesioanala!

CGS Incorporated este leader pe piata contact center din Romania si una dintre cele mai mari companii de acest gen din lume.
www.cgsinc.com / www.cgsinc.ro