Magazioner-Gestionar Componente Electronice (circuite integrate)

TOPEX S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Receptioneaza cantitativ marfa primita si completeaza fisele de magazie si registrul de magazie
- Depoziteaza marfa pe rafturi
- Elibereaza componentele electronice in cantitatile cerute pe baza listei de necesar primita si a bonurilor de consum
- Colaboreaza pentru inregistrarea NIR in sistemul informatic
- Gestioneaza in totalitate magazia de componente electronice
- Locul de munca este in Voluntari

CERINTE

-Absolvent de liceu (Bacalaureat)
-Experienta practica in electronica sau experienta ca magazioner in domeniul electronic
-Cunostinte de operare pe calculator.
-Cunoasterea unui program de gestiune constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut
Colectiv tanar
Deschiderea spre o cariera in domeniul telecomunicatiilor
Asigurarea mesei de pranz in mod gratuit
Bonuri de masa
Decontarea transportului
Control medical anual
Aer conditionat

Proiectare si productie de echipamente moderne de telecomunicatii si interfete pentru voce, date, fix, mobil.
Sediu de productie modern.