Magazioner - Gestionar

Nova Network SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Raspunde de gestiune in cadrul Magaziei;
- Opereaza in programul de gestiune toate intrarile si iesirile;
- Propune si urmareste solutionarea tuturor situatiilor legate de gestiunea sa;
- Participa la receptia materialelor aprovizionate/expediate;
- Verifica cantitativ si calitativ materialele aprovizionate;
- Se ocupa de distributia zilnica a materialelor din cadrul santierululi;
- Verifica actele de insotire a materialelor (aviz de expeditie, factura, certificate de calitate, certificate de conformitate);

CERINTE

- Cunostinte operare PC (Word, Excel, Outlook);
- Studii medii - Electrotehnica;
- Experienta in gestiune;
- Abilitati excelente de comunicare;
- Aptitudini de calcul, de a lucra cu documente;

BENEFICII OFERITE

- Calculator;
- Telefon serviciu;
- Pachetul salarial se va negocia in urma interviului;

Nova Network este o societate de instalatii electrice - executie.
Efectuam lucrari de antreprenoriat general instalatii, executie instalatii electrice in sectorul industrial si tertiar proiectare inst. Electrice 0,4 - 20KV, proiectare si executie instalatii electrice de curenti slabi.