MAGAZIONER / GESTIONAR

Regency Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza spatiul de depozitare;
- Receptioneaza marfa si verifica concordanta intre produsele receptionate si documentele care insotesc marfa;
- Inventariaza si urmareste evolutia stocurilor in depozit;
- Solutioneaza retururile de marfa;
- Pregateste marfa pentru livrare;
- Raspunde de legalitatea operatiunilor specifice de gestiune;

CERINTE

- referinte bune si fara cazier;
- experienta pe o pozitie similara;
- abilitati de comunicare;
- foarte muncitor, rezistent la stres;
- disponibilitate program prelungit;
- domiciliu stabil in Bucuresti;

BENEFICII OFERITE

Negociabil

Regency Company este in momentul actual una dintre primele firme ce comercializeaza materiale pentru industria de mobila.
Produsele comercializate de Regency Company sunt recunoscute pentru inalta calitate materiala si finisaj, aceste produse provin din import din diferite
tari precum, Germania, Ungaria, Elvetia, Italia dar si Romania.
Totusi, important este sa tinem un pret bun si rezonabil pentru piata romaneasca care este intr-o dezvoltare continua, fara sa afectam calitatea produselor.
Cu un gand clar pentru tot ce inseamna viitor, noi inaintam cu pasi mici dar siguri pentru un o piata mai eficienta pentru toti clienti nostri.