Magazioner cu Atestat de Motostivuitorist

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, una dintre cele mai importante companii europene din sectorul producerii de folie de plastic destinata ambalajului industrial si alimentar cautam o persoana muncitoare, serioasa si cu experienta pentru postul de
Magazioner cu atestat de Motostivuitorist.

Rolul

- Verificarea stocurilor;

- Supervizarea comenzilor;

- Respectarea procedurilor firmei;

- Operare in programul firmei;

- Cand este necesar, manipularea motostivuitorului;

- Permanenta informare a superiorilor in ceea ce priveste activitatea de productie;

- Rezolvarea problemelor aparute, propunerea de noi solutii si eventuale imbunatatiri;

- Realizarea sarcinilor cu precizie si in timpi optimi;

CERINTE

- Experienta similara;

- Studii tehnice;

- De preferat cunoscator al limbii Italiene si/ sau Engleza;

- Muncitor, dinamic, motivat, responsabil;

- Abilitatea de a rezolva problemele, rapiditate in indeplinirea sarcinilor;

- Bune abilitati de comunicare;

BENEFICII OFERITE

- Conditii de munca occidentale,

- Salariu competitiv;

- A young and dynamic team, experienced professionals offering HR Consulting & Recruitment services.

- We have a change-management approach.

- We fill the need for Professionalism, Confidentiality, Ethic, Rapidity and Quality Guarantees.