MAGAZIONER COD M - B

HUMAN RENT ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Receptioneaza marfa sosita;
- Manipuleaza marfa cu maxima atentie;
- Depoziteaza, gestioneaza produsele;
- Realizeaza controlul vizual al pieselor.

CERINTE

- Studii medii;
- Calificare, experienta in domeniul tehnic - avantaj;
- Permis de stivuitorist - avantaj;
- Cunostinte minime de operare PC;
- Persoana cu simtul responsabilitatii;
- Viteza de reactie.

BENEFICII OFERITE

- Salariu;
- Bonusuri in functie de performante;
- Posibilitatea de dezvoltare;
- Mediu de lucru deosebit.

S.C HUMAN RENT ROMANIA S.R.L face parte din grupul multinational HUMAN RENT ROMANIA cu sedii in Ungaria, Cehia, Slovacia si respectiv Romania. Are un numar de peste 5000 de angajati si este agentul care domina piata fortei de munca din Ungaria, in domeniul recrutarii, plasarii fortei de munca temporara si permanenta.
HUMAN RENT ofera o gama larga de servicii cat mai ample in domeniul resurselor umane. Sunt elaborate sisteme de module din care viitorii nostrii partenerii pot
sa-si aleaga solutia ideala:
- CONSULTANTA SI MANAGEMENT IN DOMENIUL
RESURSELOR UMANE;
- INCHIRIEREA FORTEI DE MUNCA;
- ORGANIZAREA CURSURILOR DE LIMBI STRAINE ;
- TRAINING DE PERSONAL.
Dezvoltarea sa dinamica si succesul ei se datoreaza in primul rand faptului ca necesitatile partenerilor de afaceri sunt satisfacute intr-un timp cat mai scurt si intr-un mod profesionist.
Pentru unul dintre clientii nostri, companie multinationala cu prezenta de peste 100 de ani pe piata estica a pieselor de masini, recrutam, selectam, angajam:
Magazioneri