Magazioner

TERRA Romania Utilaje de Constructii

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati ale pozitiei:
- receptia marfurilor in depozit si efectuarea operatiunilor specifice;
- operatiuni specifice livrarii de bunuri;
- inregistrarea intrarilor si iesirilor de marfa(NIR, bonuri de consum, procese verbale de predare-primire);
- inventariere periodica stocuri.

CERINTE

- Studii medii;
- Experienta anterioara 1-2 ani pe o pozitie similara;
- Cunostinte medii de operare calculator;
- Fara cazier;
- Sa fie o persoana proactiva, extrem de bine organizata, motivata si dinamica;
- Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung.

BENEFICII OFERITE

- Salariu conform experientei si abilitatilor.

TERRA ROMANIA este parte componenta a grupului INDUSTRIE HOLDING si isi desfasoara activitatea in Europa Centrala si de Est. INDUSTRIE HOLDING este o firma europeana, orientata spre rezultate globale care utilizeaza eficient toate punctele forte ale organizaţiei pentru asigurarea unei cresteri viitoare permanente. Sediul central al grupului este in Vösendorf (Viena), iar reprezentantele locale dispun de o flexibilitate mare pentru a fi cat mai apropiate de beneficiari. Grupul are prezenta locala sustinuta de competenta si experienta europeana in toate tarile din centrul si estul Europei!
Competentele noastre de baza sunt productia, vanzarea, inchirierea, intretinerea si finantarea masinilor pentru constructii, industrie si agricultura.
Obiectivul nostru este reliefat prin vointa de a obtine succese pentru o dezvoltare permanenta.