Magazioner

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, companie cu capital privat in domeniul furnizarii de servicii cautam persoane comunicative, organizate si responsabile pentru postul de

Magazioner

Responsabilitati:
- Coordonarea si administrarea depozitului;
- Organizarea si gestionarea sistemului de primire si expediere a corespondentei/ livrare si stocare a echipamentelor de lucru (dispozitive mobile, uniforme, etc);
- Intocmirea borderourilor privind intrarile si iesirile de corespondenta/ echipamentelor de lucru;
- comunicarea nr. de retururi (corespondenta) catre Dispecer si Supervisor.

CERINTE

- Experienta pe o pozitie similara – min. 1 an;
- Cunostinte operare PC (Microsoft Office);
- Studii liceale – obligatoriu; Superioare finalizate - prezinta avantaj
- Abilitati de comunicare si interrelationare;
- Capacitate de decizie;
- Atentie distributiva;
- Asumarea responsabilitatii;
- Asumarea gestiunii.

BENEFICII OFERITE

Conditii de munca foarte bune, salariu competitiv si alte beneficii (tichete de masa, asigurare medicala).

Suntem o echipa tanara si dinamica formata din profesionisti cu experienta care sunt capabili sa inteleaga si sa indeplineasca cerintele clientilor.

Avem o abordare indreptata catre managementului schimbarii.

Scopul nostru este de a-i ajuta pe clientii nostri sa faca cea mai buna alegere pentru organizatia lor si de a le fi alaturi pe termen lung.